Nenalezli jste dostatečné informace o teplených čerpadlech ZUBADAN typu vzduch-voda ?

Více informací naleznete na internetových stránkách »» www.zubadan.cz (přímý odkaz)

 

10 důvodů, proč tepelné čerpadlo ZUBADAN od Mitsubishi Electric

Jedinečné patentované technologie

Tepelná čerpadla od výrobce Mitsubishi Electric jsou výjimečná díky svým patentovaným technologiím. Nejznámější je s názvem Zubadan. Díky této inovované technologii jsou tepelná čerpadla schopna dosahovat velmi vysoké energetické účinnosti i v zimních měsících.

Nejen úsporné vytápění, ale také efektivní ohřev teplé vody

Patentovaná technologie Zubadan má značný vliv i na výstupní teplotu topné vody. Tepelná čerpadla vybavená touto technologií se stávají ideálním k použití nejen na vytápění, ale i na ohřev teplé vody. A to zcela bez nutnosti použití jakéhokoliv elektrického dohřevu.

Vysoká účinnost tepelných čerpadel

Inverterová tepelná čerpadla od Mitsubishi Electric jsou vybavena frekvenčně řízenými kompresory typu Hermetic Twin Rotary a Hermetic Scroll, které jsou plynule regulovatelné v širokém rozmezí otáček. Díky frekvenčnímu měniči jsou tepelná čerpadla schopna rychle reagovat na náhlou změnu potřeby výkonu a vždy se plně přizpůsobit aktuálním podmínkám provozu.

Provoz v průběhu celého roku, i při -28°C

Pomocí přímého vstřikování chladiva pod hlavu kompresoru je dosaženo stabilního výkonu i při velmi nízkých venkovních teplotách. Tepelná čerpadla jsou tak schopna poskytovat jmenovitý topný výkon až do venkovní teploty -15°C s možností výstupní teploty topné vody až 55°C, bez nutnosti použití jakéhokoliv elektrického dohřevu.

Stabilní výkon tepelných čerpadel

Velmi vysoké COP/SCOP zajišťuje vysoký topný výkon zařízení i při nízkých venkovních teplotách. Standardní zdroje tepla mohou být v mnoha případech zcela nahrazeny těmito systémy tepelných čerpadel. Venkovní jednotky s patentovanou technologií Zubadan mají navíc optimalizované funkce pro rychlé odtávání a díky tomu poskytují velmi stabilní výkon v průběhu celého roku.

Snadné odtávání, netrvá déle než 3 minuty

Díky řízenému procesu odtávání jsou tepelná čerpadla schopna poskytovat stálý potřebný výkon. Samotný proces odtávání je řízen v závislosti na okolních podmínkách a netrvá běžně déle než 3 minuty. Současně došlo k prodloužení intervalů mezi jednotlivými odtávacími cykly. K odtávání dochází přibližně každých 150 minut, při venkovní teplotě dosahující 5 až -28°C.

2x Rychlejší ohřev teplé vody

Technologie Zubadan má značný vliv na rychlejší náběh teploty topné vody. Tepelná čerpadla jsou schopná ihned po startu ve velmi krátkém čase dodávat potřebný výkon. V porovnání s běžnými tepelnými čerpadly došlo ke zkrácení vlastní doby ohřevu teplé vody až na polovinu.

Nejvýznamnější výrobce na trhu, 85 let zkušeností

Mitsubishi Electric patří mezi nejvýznamnější výrobce tepelných čerpadel, klimatizačních a větracích systémů na světě a již více než 85 let se těší výborné pověsti. Vychází tak z dlouholeté praxe, zkušeností a neustálých technologických inovací. Jejich zařízení jsou celosvětově proslulé svojí kvalitou a spolehlivostí. Každoročně se tak umisťuje na předních místech mezi největšími výrobci z celého světa.

Vysoká kvalita a spolehlivost

Závazkem pro Mitsubishi Electric nejsou jenom špičkové výrobky a nové technologie, ale klademe velký důraz na naše servisní služby. V těchto službách se snažíme být také na prvotřídní světové úrovni. Naším cílem je spokojenost našich zákazníků. Partneři a zákazníci Mitsubishi Electric tímto získávají komplexní nabídku služeb, která je z naší strany neustále rozšiřována.

Zastoupení po celé ČR, celkem 34 certifikovaných montážních firem

Síť prodejců tepelných čerpadel značky Mitsubishi Electric je rozložena po celém území České republiky. V tuto chvíli u nás naleznete celkem 34 odborných montážních firem. Všechny jsou certifikované pro montáž a servis tepelných čerpadel od výrobce Mitsubishi Electric.

Aktuality

KATALOGY pro rok 2022/23

21. 3. 2023

Nový katalog tepelných čerpadel a klimatizačních zařízení pro rok 2022/23.

        

   

Nová nástěnná jednotka MSZ-AP

21. 4. 2020

Nová nástěnná jednotka s chladivem R32

Třída energetické náročnosti A+++
v režimu chlazení a A++ v režimu vytápění. Tichý provoz od 19dB(A). 

  

Klimatizační jednotky vzduch/vzduch řady Diamond

21. 4. 2020

Nové klimatizační jednotky MSZ-LN

Tepelná čerpadla vzduch/voda

3. 6. 2019

Nová tepelná čerpadla Mitsubishi Power Inverter a Zubadan Inverter
nové generace !!

REKUPERACE - MITSUBISHI

3. 6. 2019

Nové nástěnné větrací jednotky s rekuperací tepla

archív