OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

O nás

Firma působí na trhu již od roku 1992. Od počátku se zaměřujeme na montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. V posledních letech se zabýváme hlavně montážemi tepelných čerpadel a klimatizací. 

Vlastníme certifikát způsobilosti pro montáž a servis tepelných čerpadel a klimatizací značky MITSUBISHI ELECTRIC (ZUBADAN).

Dodáváme spolehlivá tepelná čerpadla a klimatizace špičkové úrovně od firmy MITSUBISHI včetně kompletní instalace a revizní zprávy. Provádíme i případný servis a revizi zařízení.

Nabízíme nezávaznou bezplatnou konzultaci a kalkulaci, reálné předvedení zařízení, zodpovězení dotazů. Montáž realizujeme po celé Moravě i Slezsku.

 

Vlastníme veškeré certifikáty, které jsou potřebné pro montáž a revize tepelných čerpadel a klimatizaci.

             

 

 

 

MITSUBISHI je světoznámá značka, která uspěla na poli elektrotechniky také v oblasti klimatizací a vytvořila si velice dobrou reputaci založenou na vysokém technické standardu a uživatelsky vstřícném přístupu. Zkušenosti na poli klimatizační techniky získává MITSUBISHI již více než 50 let. Výzkum a vývoj, servis, jednoduchá obsluha, nízká hladina hluku, snadná údržba a péče o zákazníka posouvá tuto značku o krok napřed vůči průměru na trhu.

Aktuality

Tepelná čerpadla vzduch/voda

15.4.2018

Nová tepelná čerpadla Mitsubishi Power Inverter a Zubadan Inverter
nové generace !!

Klimatizační jednotky vzduch/vzduch řady Diamond

28.4.2018

Nové klimatizační jednotky MSZ-LN

REKUPERACE - MITSUBISHI

15.4.2018

Nové nástěnné větrací jednotky s rekuperací tepla

KATALOGY pro rok 2017/18

8.1.2018

Nový katalog tepelných čerpadel a klimatizačních zařízení. Katalog obsahuje veškeré novinky.

        

   

archiv