Nové nástěnné jednotky vzduch/vzduch Mitsubishi Electric DELUXE FH

 

1.dubna 2013 byly na český trh uvedeny nové nástěnné klimatizační jednotky třídy Deluxe, které svou technickou pokročilostí, filtrací vzduchu a vysokou energetickou účinností dosahují maximálního konfortu v moderích interiérech.

 

Dokonalá filtrace a distribuce vzduchu

Velkou předností nových klimatizačních jednotek je propracovaný filtrační systém, který zbavuje vzduch ve Vašem domě nobo kanceláři prachu, pylu, bakterií a virů, spór plísní a chápachů. Jednotky FH byly podrobeby takzvanému ,,vyrovému testu,, který se testuje, o kolik procent dokáže jednotka během svého provozu snížit množství bakterií a virů ve vzduchu. V testovací místnosti o objemu 25mbylo již po 115 minutách provozu dosažeo úbytku bakterií o 99%. Uvnitř působící filtr totiž funguje jako elektrická clona a pomocí elektrického výboje ničí bakterie a viry. 

Plasma Quard filtr

Zbavuje vzduch od prachu, pylu, bakterií, virů, plístní a zápachů.

     

3D zobrazení místnosti

Klimatizační jednotky Deluxe jsou vybaveny speciálním senzorem, který infračerveným paprskem zjistí informace o  místnosti a software pak celý prostor rozdělí do 752 bloků v celkem osmi hladinách, Jednotka tak přesně určí, kde se co děje a jednotka může podle takto získaných údajů měnit své parametry. Software dokáže na základě teplotních rozdílů rozpoznat, zda se po místnosti pohybuje člověk nebo domácí mazlíček  a reaguje tedy pouze na člověka. Pkud detekuje, že v nístnosti nikdo není, drobně upraví nastavenou teplotu tak, aby se snížila spotřeba elektrické energie a jakmile někdo opět vstoupí do místnosti, opět nastaví původní hodnoty. Sensor rovněž přesně ví, kde se daná osoba pohybue a dle nastavení může vyfukovaný proud vzduchu zaměnit buď přímo na ni, nebo se naopak osobě neustále vyhýbat.

Jednotky Deluxe FH perektně znají své okolní prostředí a dokáží se plně přizpůsobit.

 

Ultra vysoká účinnost

Začátek roku 2013 znamenal pro klimatizační jednotky zavedení nových pravidel, pomocí kterých se posuzuje efektivita jejich provozu. Evropa byla rozdělena do třech klimatických částí a účinnost jednotek začala být měřena vzhledem k reálným venkovním teplotám.  Nejenže jednotky Deluxe FH získaly nevyšší energetickou třídu A+++, ale s hodnotou koeficientu SEER 9,1 značně překračují požadované parametry.

Jednotky Deluxe FH pracují s nejvyšší účinností.

Aktuality

KATALOGY pro rok 2022/23

21. 3. 2023

Nový katalog tepelných čerpadel a klimatizačních zařízení pro rok 2022/23.

        

   

Nová nástěnná jednotka MSZ-AP

21. 4. 2020

Nová nástěnná jednotka s chladivem R32

Třída energetické náročnosti A+++
v režimu chlazení a A++ v režimu vytápění. Tichý provoz od 19dB(A). 

  

Klimatizační jednotky vzduch/vzduch řady Diamond

21. 4. 2020

Nové klimatizační jednotky MSZ-LN

Tepelná čerpadla vzduch/voda

3. 6. 2019

Nová tepelná čerpadla Mitsubishi Power Inverter a Zubadan Inverter
nové generace !!

REKUPERACE - MITSUBISHI

3. 6. 2019

Nové nástěnné větrací jednotky s rekuperací tepla

archív